Yüksekokulumuza Bu Yıl Kayıt Yaptıran Öğrencilerimiz İçin "Oryantasyon" Programları yapılacaktır...

12 Ekim 2020, Pazartesi 196

Değerli Öğrencilerimiz,

2020-2021 Akademik Yılı’na hoşgeldiniz. Artvin Meslek Yüksekokulu programlarına yeni başlayan öğrencilerimizi Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ)  ailesine katıldıklarından dolayı kutluyoruz. Dünyada ve ülkemizde Covid-19 salgınının devam ettiği bu günlerde Üniversitemiz tarafından, 2020-2021 Akademik Yılı  Güz Dönemi için eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yöntemiyle (senkron/asenkron) yürütülmesi kararı alınmıştır.

Bu karar alınırken siz değerli öğrencilerimizin sağlığı ön planda tutulmuştur. Uzaktan eğitim sürecinin en etkili bir şekilde yürütülmesi ve nitelikli bir eğitim alabilmeniz için sizleri sürekli bilgilendireceğiz. Uzaktan Eğitim sürecini Üniversitemiz internet sayfasındaki uzaktan eğitim ( http://uzep.artvin.edu.tr ) sayfası ve Meslek Yüksekokulu (https://myo.artvin.edu.tr) sayfası vasıtasıyla takip edebilirsiniz.

Sevgili öğrencilerimiz,

İlk olarak Üniversitemize ve Artvin Meslek Yüksekoluluna yeni başlayan öğrencilerimizin, üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin ve Yüksekokulumuz yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla "oryantasyon programı" yapılacaktır. 

Oryantasyon Programı süresince, öğrencilere her konuda yardımcı olmak amacıyla google meet/zoom üzerinden tanışma oturumları kurulacak olup, öğrencilerimize AÇÜ hakkında genel ve akademik konularda bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için Bölüm Başkanlarımız sizlerle irtibata geçecektir.

Oryantasyon Programları 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak olup, Bölüm Başkanları oryantasyon yapılacak gün ve saati öğrencilere bildireceklerdir.